Сайт строительной компании

Блог строительной компании Эко-дом предлагает строительство экологически чистых и автономных зданий и сооружений. В сайте описана технология строительства и работа со строительным оборудованием. Ежедневное обновление контента. Размещение качественных ссылок и написание обзоров.

Всего: 0.00

Один з ключових показників для авіакомпаній називається коефіцієнт завантаження, і це в основному ваша зайнятість. Скільки місць у вас є в наявності і який відсоток з них продається або зайнятий пасажирами.

По суті, це означає, що літаки літають на повну потужність або ближче до неї, частіше. І це добре для авіакомпаній. І для листівок, на кшталт. Авіакомпанії можуть підтримувати низькі тарифи, тому що більшість місць було продано. Що не завжди добре для пасажирів. Коли-небудь був останнім в літаку, і у вас більше немає місця для багажу? Або не було місця для ваших ніг, тому що сидіння так близько один до одного? Є тонни бюджетних авіакомпаній по всьому світу. Деякі з найбільш відомих — Ryanair, Norwegian, Spirit і Frontier. Ці компанії зазвичай стягують додаткову плату за традиційно включені зручності, такі як резервування місця, при цьому скорочуючи витрати скрізь, де можуть. Сьогодні великою популярністю користуються Авіа проїзд.

Ця проблема, пов’язана зі збільшенням кількості пасажирів на літаках, відбувається по всьому світу. Ви дивіться на дисконтну компанію Ryanair, розташовану в Ірландії, але літаючу по всій Європі. Вони розраховують посадити 200 чоловік на Боїнг 737. Це літак, на якому деякі авіакомпанії досі літають зі 150, 160 пасажирами. Це дійсно, дуже тісно. Але це максимізує прибуток. І коли ви летите в такий авіакомпанії, як Ryanair, ви точно знаєте, що отримуєте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *