Сайт строительной компании

Блог строительной компании Эко-дом предлагает строительство экологически чистых и автономных зданий и сооружений. В сайте описана технология строительства и работа со строительным оборудованием. Ежедневное обновление контента. Размещение качественных ссылок и написание обзоров.

Всего: 0.00

Реклама від виробників товарів побутової хімії наполегливо намагається переконати, що прибирання ще ніколи не була такою швидкою і легкою, як зараз. Для чищення килимів досить розвести рекламоване засіб у воді, збити до утворення піни, нанести на килим, просушити і він заграє фарбами, як новенький. На практиці далеко не завжди вдається досягти бажаного ефекту, та й не кожен килим можна чистити таким способом.

При хімчистці килимів вовняних володіють складним багатобарвним візерунком, який виходить шляхом нагрівання сировини в розведеному у воді барвнику. Натуральні волокна швидко вбирають вологу, збільшуються в обсязі і щільно прилягають один до одного. При висиханні волокна не роз’єднуються, і килим дає усадку, при цьому з’являються численні нерівномірні складки, від яких неможливо позбутися. Для таких виробів передбачена хімічна чистка сухими органічними реагентами, що не містять воду. Проводиться вона в кілька етапів:

  • потужним професійним пилососом з вакуумної насадкою видаляється пил з килима;
  • за допомогою розпилювача рівномірно наноситься активну засіб для чищення.

Хімчистка або волога чистка килимів, що вибрати?

Якщо є локальні плями, то їх видаляють за допомогою заморозки, сухого пара або використовуючи професійні засоби для виведення плям. Завершує процес вакуумна чистка. Відбувається це досить швидко. Крім того спеціальні нешкідливі для здоров’я добавки, що входять до складу реагентів, обволікають найтоншої плівкою ворсинки килима і на тривалий час захищають від забруднень.

Синтетичні килимові вироби стійкі до вологи і не дають усадки. Крім того, волога прекрасно справляється не тільки з пилом і забрудненнями, але і знімає накопичене статичну електрику. Якщо в складі килима присутні не менше 15% синтетичних волокон або він повністю виконаний з синтетики, то волога чистка буде дуже доречна. Інформацію про склад і рекомендації по догляду можна отримати на ярлику, який виробники прикріплюють до вивороту. Передує чищенні рівномірне нанесення хімічних реагентів, які розчиняють і поглинають бруд. Потім за допомогою роторної машини механічно очищається покриття. За допомогою спецмашини з килима видаляється бруд і залишки хімічних реагентів. Після закінчення хімчистки килима вологість виробу дорівнює 5-10%, з урахуванням температури в приміщенні, остаточна сушка триває 2-7 годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *