Видалення, обрізка дерев

Опубликовано: 27.05.2018

Власники садових ділянок з великими деревами добре знають, як важко самостійно позбутися від сухих гілок, підтримувати ослаблені гілки або боротися з паразитами і захворюваннями. Однак якщо Ви хочете, щоб Ваші дерева були здоровими, відрізнялися шикарною кроною і приносили рясний урожай, необхідно періодично проводити процедуру обрізання. Самостійно здійснити таке не завжди представляється можливим: гілки, які потрібно видалити, можуть перебувати в важкодоступному місці, близько до ліній електропередач, та й для садівника досить ризиковано працювати на висоті без спеціальної підготовки. Тому рекомендується залишити цю непросту справу професіоналам - напрямок промислового альпінізму під назвою Арбористика займається саме кронування дерев у доглядом за ними.

Окремий вид робіт в Арбористика - санітарна обрізка - присвячений конкретно обрізку сухих або гнилих гілок дерева. З одного боку, вони становлять загрозу дереву (захворювання може поширитися на здорові його частини), з іншого - сильний вітер або рясні опади можуть призвести до несподіваного падіння сухого сука, і той завдасть непоправної шкоди майну або здоров'ю людини. Альпіністи не тільки якісно видалять небажані гілки, але і, здійснивши спіл сучків, оброблять дерево захисною речовиною, щоб воно швидше відновився після процедури. Також Арбористика пропонує послуги з видалення частини гілок для формування красивої крони, Топпінг (вид санітарної обробки, здійснюваний на верхівці дерева), кейблінгу або брейсінгу (підтримка стовбура або гілок від несанкціонованого падіння).

Наші альпіністи http://zcentr.com.ua/3106-vydalennia-obrizka-derev швидко і недорого видалять непотрібні частини дерева, а витрати на оплату їх послуг будуть для Вас куди нижче, ніж може спричинити безвідповідальне ставлення до рослини або невдала спроба обробити його без кваліфікованої допомоги. Як правило, ціни таких послуг визначаються для кожного клієнта індивідуально: тут враховується конфігурація крони, діаметр стовбура, розташування дерев щодо один одного, близькість їх до будівель або лініях електропередач і багато інших чинників. Також за окрему плату альпіністи можуть розпиляти обрізані сучки на дрібні фрагменти і вивезти з Вашої ділянки. Зверніть увагу, що даний вид робіт відноситься до особливо небезпечних видів діяльності, так що довіряйте тільки альпіністам-професіоналам.

  • Как клеить обои на потолок
  • Подготовка стен к покраске или оклеиванию обоев
  • Выбираем натяжные потолки
  • Правильный монтаж гипсокартона