Сайт строительной компании

Блог строительной компании Эко-дом предлагает строительство экологически чистых и автономных зданий и сооружений. В сайте описана технология строительства и работа со строительным оборудованием. Ежедневное обновление контента. Размещение качественных ссылок и написание обзоров.

Всего: 0.00

Обладнання: Металоконструкції — доповнення для КОМПАС-3D, створене для автоматизації робіт по проектуванню конструкцій з профільованого металопрокату, детальніше металоконструкції якісні. Доповнення дозволяє прискорити проєктування рам та каркасів, автоматично створювати документацію.

Створення металоконструкції в доповненні починається відтворенням моделі Тримірного каркасу — геометричних осей, які становлять абрисом конструкції. Після цього кожній осі призначаеться профіль. Сортамент профіля може вибиратися з нового Каталогу профілей, який входить у набір постачання доповнення, або із Довідника Матеріали та Сортаменти для КОМПАС. Для зручностя створення та редагування металоконструкції в доповненні використовується механізм Відповідних точок, який дозволяє задавати довжину та кут повороту профіля конкретно у вікні відображення. У випадку Тримірного каркасу металоконструкція перебудується автоматично.

Після переназначення профілей треба опрацювати окремі узли металоконструкції. Для цього в доповненні присутні особливі інстументи. Можно коррегувати довжини деталей, задавати кутову, або стикову розділки, будувати додаткові елементы у вигляді ребер жорсткості або фасонок.

Для створенної за допомогою доповнення конструкції можно автоматично отримати специфікацію або інші види звітів, які настроюються. Металоконструкція, яка спроєктована у доповненні, може бути випробувана на наявність перетинань. Тривимірна модель дозволяє з ходу виявити вірогідність помилок. Обладнання: Металоконструкції дає можливість зекономити на матеріалі, інструменті, а головне — не втрачати дорогоцінний час.


Р.В.Твердохлебов Опыт проектирования и строительства зданий на основе металлоконструкций в Беларуси


Расчет кривошипного вала на прочность в программе SolidWorks 2010.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *